На Запоріжжі знайшли рештки мамонта і артефакти Другої світової війни (фото)

Набір незвичних знахідок виявили на Запоріжжі після того, як вода в Дніпрі впала через підрив Каховської ГЕС. Тут знайшли кістки стародавнього мамонта, носорога, гігантського оленя, скам’янілого дерева і навіть протитанкову міну з часів Другої світової.

Біолог Валерій Кємєнов поділився у Facebook, що натрапив на це під час звичайної прогулянки в урочищі Лиса гора. Серед знахідок — рештки доісторичних тварин, які, за оцінками, жили ще 10–46 тисяч років тому.

Тобто, ми говоримо про часи останнього зледеніння — мамонти тоді були не казкою, а реальністю. А ще знайшли фрагмент амфори, ймовірно, гераклійської — уявіть, як вона сюди потрапила.

Рекомендуємо

І один з головних атрибутів — німецька протитанкова міна Tellermine-43, яка залишилася тут ще з часів Другої світової війни. Про неї одразу повідомили правоохоронцям.

Природа, історія й війна — усе переплелося в одному місці. І це ще раз нагадує, скільки таємниць зберігає українська земля, особливо там, де їх зовсім не чекаєш.

На Запоріжжі знайшли рештки мамонта і артефакти Другої світової війни

На Запоріжжі знайшли рештки мамонта і артефакти Другої світової війни

На Запоріжжі знайшли рештки мамонта і артефакти Другої світової війни

На Запоріжжі знайшли рештки мамонта і артефакти Другої світової війни

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів