На Запорізькому напрямку окупанти створюють нові оборонні укріплення (фото)

Російська армія продовжує зводити оборонну лінію на тимчасово окупованих південних територіях. Так, нові розвідувальні знімки вказують на те, що свіжі укріплення з’явились у глибокому тилу поблизу Токмака та Бердянська.

Про це йдеться в повідомленні Центру журналістських розслідувань, передає Запоріжжя24.

Також за попередніми розвідувальними даними відомо, що окупанти облаштовують понад 20 кілометрів фортифікаційних укріплень на лінії між селищами Миколаївка – Софіївка – Іванівка.

Рекомендуємо

Нові укріплені ділянки є й поблизу села Замостя на трасі Н-30 «Токмак – Бердянськ». Своєрідними фортецями для російських силовиків слугують запорізькі містечка та селища.

Військові експерти зазначають, що окупанти продовжують будувати глибокі окопи та ніяк не збираються покидати зайняті рубежі, особливо у Запорізькому напрямку.

Фото:

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів