Ворожі війська вночі завдали масованого удару по Запорізькій області. На жаль, ця атака принесла трагічні жертви та значні руйнування в обласному центрі.
Про це повідомив голова Запорізької ОВА Іван Федоров в ефірі національного телемарафону. Обстріл розпочався приблизно з першої ночі. Він проходив у кілька хвиль.
Спочатку місто атакували «шахеди». Потім, близько четвертої ранку, ворог застосував керовані авіабомби та крилаті ракети. Загалом цієї ночі по Запоріжжю спрямовували 8 «шахедів», 5 ракет і 5 КАБів.
Трагічні жертви та поранені
На жаль, ця ніч стала трагічною. Загинув семирічний хлопчик. Це невимовне горе. Крім того, ще четверо людей отримали поранення. Серед постраждалих — батьки загиблого хлопчика. Наразі медики борються за їхні життя та надають усю необхідну допомогу.
Руйнування та комунальні проблеми
Внаслідок атаки пошкоджено велику кількість житлової інфраструктури. Це 12 багатоповерхівок та 8 будинків приватного сектору.
Через обстріли виникли серйозні складнощі з постачанням газу. Влада була змушена тимчасово знизити навантаження на газову мережу.
Крім того, атака частково обмежила рух через ДніпроГЕС. Фахівці вже оперативно працюють на місцях. Іван Федоров висловив розрахунок, що протягом найближчих трьох-чотирьох годин рух мостом буде відновлено.
Очільник ОВА подякував захисникам за збиття більшої частини засобів повітряного ураження. Він також висловив подяку медикам, рятувальникам та комунальникам, які сьогодні тримають Запоріжжя.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




