Жителі запорізьких багатоповерхівок масово скаржаться на викрадення лічильників: без фіксованих показників людям доведеться переплачувати великі суми, а все через серійних крадіїв.
За останні чотири місяці лічильники викрадали в різних районах міста. Прес-служба концерну «ГПС» опублікувала статистику, передає Запоріжжя24.
- Комунарський район – зафіксовано 17 крадіжок
- Заводський – 7
- Олександрівський – 5
- Вознесенівський – 5
- Хортицький – 4
- Шевченківський – 3
- Дніпровський – 1
Загалом із підвалів загадковим чином зникло 42 лічильники. В результаті мешканці багатоквартирних будинків спіткнулись із серйозними проблемами та будуть змушені платити за тепло більше.
Адже кошти нараховуватимуть не за фактично спожиту кількість теплової енергії, а за загальний обігрів квадратних метрів.
Концерн обіцяє, що встановить нові загальнобудинкові пристрої обліку тепла, проте коли саме планується ремонт – невідомо.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




