Новопризначений керівник Запорізької ОВА Іван Федоров планує підвищити умови безпеки в освітніх закладах, щоб діти мали змогу здобувати нові знання у повноцінному форматі.
Про це повідомила прес-служба ЗОВА, передає Запоріжжя24. Федоров зазначив, що зараз в пріоритеті зробити так, щоб люди та цілі родини не виїжджали з регіону.
Тому для них потрібно створити безпечні умови проживання – побудувати багато нових укриттів та модернізувати наявні цивільні сховища.
Запровадження очного навчання у запорізьких школах може відбутись вже з 1 вересня 2024 року.
«Маємо робити все для того, щоб люди не лише залишались тут, а повертались та будували своє життя», – зазначив Федоров.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




