У Запоріжжі від сьогоднішньої ранкової атаки військ РФ постраждав Свято-Андріївський кафедральний собор УПЦ Московського патріархату.
Вибухова хвиля завдала серйозних пошкоджень – обвалилась стеля, а дах залишився цілим, хоча перебувати там стало небезпечно.
Настоятель храму розповів, що під час обстрілу в соборі знаходились двоє людей – черговий та одна парафіянка.
Вони не постраждали, однак значні пошкодження зазнало церковне оздоблення та ікони, а також зовнішні частини будівлі.
Наразі на місцях влучання ворожого снаряду працюють аварійні підрозділи, ліквідовуються наслідки обстрілу.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




