Через російські обстріли в ніч на 19 листопада без світла залишилися 19 339 споживачів, з яких 15 608 – у самому Запоріжжі. Про це сьогодні вранці повідомила прес-служба “Запоріжжяобленерго”.
За інформацією відомства, найбільше постраждав один із районів міста. Там 17 683 абоненти залишилися без електрики. Ворожа атака спричинила серйозні пошкодження електромереж та інфраструктури.
Після закінчення тривоги енергетики одразу почали ремонтні роботи. До ранку вдалося повернути світло 2 075 домівкам та підприємствам.
Ремонтні роботи досі тривають. Також більше десяти російських шахедів завдали ударів по місту, залишивши без тепла 677 будинків.
Енергетики обіцяють зробити все можливе, щоб якнайшвидше відновити постачання світла та тепла мешканцям нашого регіону.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




