Очільник Міністерства охорони здоров’я України Віктор Ляшко побував з робочим візитом у Запоріжжі, де перевірив стан медичних установ та якість надання ними медичних послуг пацієнтам.
Про результати “вищої” інспекції розповіли у прес-службі Запорізької ОВА, передає Запоріжжя 24.
Ляшко поспілкувався з адміністрацією медустанови, де майбутні військові проходять ВЛК, оцінив лікарняні укриття, а також стаціонарні палати.
Завдяки співпраці із World Bank Ukraine та United24 у лікарнях Запоріжжя з’явилось надважливе обладнання, яке допомагає медикам рятувати життя нашим людям – це ангіограф, КТ, МРТ та ін.
Серйозних та грубих порушень у розвитку медицини в нашому регіоні очільник МОЗ України не виявив, однак надав узагальнюючі рекомендації, серед яких:
- співпраця з міжнародними партнерами та забезпечення медичних установ сучасним обладнанням;
- облаштування у кількох лікарнях укриттів для посилення безпеки цивільного населення.
Фото:




Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




