Одна довідка – $3000: у Запоріжжі викрили лікарів, які оформляли чоловікам інвалідність

У Запоріжжі викрили лікарів, які за гроші “оформляли” інвалідність чоловікам призовного віку. Ціна питання — до 3000 доларів. Частину грошей передавали в медико-соціальну комісію, щоб усе виглядало офіційно.

Схема була хитрою: “пацієнтів” фіктивно клали в лікарню, писали вигадані діагнози, а одному навіть провели “операцію” — правда, лише на папері.

Щоб виглядало правдоподібно, йому зробили кілька справжніх порізів. Під час обшуків у лікарів знайшли купу всього цікавого:

  • Гроші: майже 40 тисяч доларів, 7,5 тисяч євро, 140 тисяч гривень.
  • Золото: злиток на 20 грамів.
  • Документи: медичні довідки, печатки, чорнові записи.
  • Техніку: ноутбуки, телефони, флешки.
Рекомендуємо

Зараз правоохоронці перевіряють причетність інших працівників медкомісії. А трьом лікарям вже “світить” до 10 років в’язниці, конфіскація майна і заборона працювати за фахом.

Схоже, хтось вирішив підзаробити на війні, але тепер доведеться відповісти за свої дії згідно з законом.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів