Схоже, що один із колишніх керівників комунального підприємства в Запоріжжі вирішив погратися з бюджетними грошима, але тепер за це відповість по закону.
Суд визнав його винним у розтраті майже 800 тисяч гривень і заочно дав 9 років ув’язнення. Плюс конфіскація майна та заборона працювати на керівних посадах у найближчі три роки.
Однак є один нюанс – засудженого ще треба знайти, бо він у розшуку. Як встановило слідство, він підписав фіктивні договори на постачання будматеріалів, яких комунальне підприємство так і не отримало.
Все було оформлено так, начебто товари передали на зберігання приватній компанії, але бюджетні гроші за це успішно витекли.
Для розуміння масштабу – на момент махінацій це було приблизно 100 тисяч доларів. І це лише один випадок. Не так давно аудитори перевірили фінансову діяльність у Запорізькій області та знайшли порушень аж на 767 мільйонів гривень.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




