Офіцер ЗСУ Ігор Лапін в інтерв’ю телеканалу «Прямий» шокував аудиторію неприємною заявою, пов’язаною із захопленням українських територій армією рф.
Військовослужбовець заявив, що якщо наша влада найближчим часом не знайде фінансів на оборону, то втратить ще більше своїх територій, передає Запоріжжя 24.
Тривожним фактором офіцер назвав той факт, що навіть мешканці Запоріжжя вже готуються здати свій рідний населений пункт.
«Мені одна з моїх глядачок на Youtube написала: “То що квартиру в Запоріжжі продавати, здадуть?” Тобто люди зараз мають такий настрій, вже про таке думають», – зазначив Лапін.
Військовий впевнений: якщо Київ й надалі прийматиме такі рішення, то вже зовсім скоро ЗСУ не матиме артилерії, тоді як територія України просто зменшуватиметься.
«Гинуть, бо без мобілізації не зможуть закрити всю лінію фронту в 1 500 км, яка сьогодні активна», – заявив Лапін.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




