Росіяни знову активізувалися на Запорізькому напрямку — і хочуть не просто тиснути, а вийти на таку відстань, щоб мати змогу обстрілювати саме місто Запоріжжя. Останні кілька днів, 17–18 травня, стало ще гірше.
Ворог штурмував одразу на кількох напрямках, зокрема в районі Великої Новосілки та наших південних рубежів. Але поки що — без успіху. На півдні окупанти намагались прорватися біля Шевченкового, Вільного Поля, Комарова, Зеленої Поляни, Рівнополя.
Та наші тримаються і навіть контратакують. Російські телеграм-канали, як завжди, видають бажане за дійсне — мовляв, десь там “щось узяли”, але офіційного підтвердження цих «перемог» немає.
Що стосується напрямку ближче до Запоріжжя, то тут ворог активізувався біля Лук’янівського, Щербаків, Малих Щербаків та Степового. І знову — атаки були, але результатів не досягнуто.
“Мета противника зараз — якщо не прорватися, то хоча б наблизитися до артилерійської зони досяжності по місту. Вони хочуть завдати тиску і залякати”, – зазначають військові.
Але поки що українська оборона стоїть міцно і жодних суттєвих змін на мапі, на щастя, немає. Залишаємось уважними, підтримуємо армію і тримаємо інформаційну оборону.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




