Окупанти атакували дроном автівку ДСНС у Комишувасі

Російський дрон атакував маркований автомобіль ДСНС, що рухався вулицями Комишувахи.

Попри пряме влучання та значні пошкодження транспорту, екіпаж рятувальників дивом залишився неушкодженим.

Як повідомив очільник Запорізької ОВА Іван Федоров, ворог навмисно цілив у машину з розпізнавальними знаками рятувальної служби, продемонструвавши черговий акт терору проти цивільної інфраструктури. На щастя, хлопці встигли вчасно зреагувати, тож госпіталізація нікому не знадобилася, хоча сама автівка тепер потребує капітального ремонту. Це вже не перший випадок на Запоріжжі, коли ворожі БпЛА полюють за спецтранспортом, ігноруючи всі міжнародні норми та людську мораль.

Усі оперативні новини Запоріжжя сьогодні ви знайдете у відповідному розділі на нашому сайті. Наші рятувальники залишаються в строю, попри всі намагання ворога залякати героїв без зброї.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів