Окупанти готують новий масштабний удар по Запорізькому напрямку

Схоже, Путін не збирається здаватися навіть після провалу на Сумщині. Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський розповів, що росіяни готують новий наступ — тепер вже на Запорізькому напрямку.

За його словами, ворог стягує війська із Сумської області, де їхні спроби прорватися закінчилися нічим. І це при тому, що там зібрали еліту — десантників, морпіхів і найкращі мотострілецькі підрозділи.

Два місяці вони рвалися вперед і нуль результату. Тепер вирішили переключитися на Запоріжжя. Сирський уточнює, що зараз там активність невисока, але наказ Путіна є — значить, окупанти готують серйозний удар.

Рекомендуємо

Причому це не нова ідея: ще минулого року вони мріяли про “великий прорив”, але все зламалося після нашої Курської операції. Мета РФ проста й цинічна — пробити оборону і сунутися глибше в українські території.

Але вже зараз видно, що вони нервують: перекидають техніку, підтягнули вантажівки, і навіть американські аналітики з ISW кажуть, що ворог підбирається до позицій, звідки може вести артобстріли по Запоріжжю.

Плани у них великі, але історія показує — щоразу, коли росіяни “йдуть у наступ”, закінчується це тим, що вони несуть втрати й залишають після себе металобрухт.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів