На сьогоднішній день ситуація на Запорізькому напрямку залишається напруженою та складною: ворог постійно атакує позиції наших захисників, завдаючи численних ударів з артилерії, РСЗВ, авіації та БпЛА.
Про ситуацію на запорізькому фронті, станом на 2 травня, розповів керівник штабу другої артбригади «Спартан», передає Запоріжжя 24.
За його словами, окупанти оперативно розміновують території, щоб просунутись далі та наступати. Окрім цього, ворог не полишає спроби повторно захопити село Роботине, яке ЗСУ звільнили в серпні минулого року.
«Вони намагаються знову захопити Роботине до 9 травня, щоб нібито продемонструвати свої досягнення на фронті. В них досить складна система оборони і це ускладнює наступ нашим військовим», – зауважив керівник штабу.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




