Окупанти хочуть зробити з Бердянська курорт, але ніхто не їде

Росіяни знову обіцяють “грандіозний” сезон у Бердянську, але виходить тільки імітація. Вони провели зустріч із підприємцями, де говорили про податки та підтримку бізнесу.

Але насправді курортне місто вже три роки занепадає. Торік окупанти змусили бізнес реєструватися за російськими законами.

Але це не допомогло — бази відпочинку стояли порожніми. Очікували пів мільйона туристів, а за їхніми ж цифрами приїхало лише 130 тисяч (і це ще питання, чи правдиві ці дані).

Рекомендуємо

Бердянськ, колись популярний курорт, зараз більше нагадує місто-привид. Туристів немає, економіка падає, а море чисте хіба що тому, що на пляжах нікого нема.

Нагадаємо, що росіяни захопили місто в перші місяці повномасштабного вторгнення – 24 березня 2022 року.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів