Окупанти кинули 1300 ув’язнених на штурм Гуляйполе

Гуляйпільський напрямок став другою найгарячішою точкою фронту після Покровського через безпрецедентну активність ворога.

Лише за минулий місяць інтенсивність атак тут зросла на 62%, а для посилення тиску російське командування перекинуло на цю ділянку понад тисячу бійців «спецконтингенту».

Речник Сил оборони півдня Владислав Волошин підтвердив, що для доукомплектування штурмових груп ворог залучив 1300 осіб, серед яких колишні в’язні та навіть хворі на гепатит С. Такий крок свідчить про намагання окупантів будь-якою ціною прорвати оборону на Запоріжжі, використовуючи живу силу як витратний матеріал.

Наші захисники продовжують тримати позиції, стримуючи цей шалений натиск, проте інтенсивність обстрілів та штурмів вимагає від кожного з нас максимальної підтримки війська та пильності в тилу.

Рекомендуємо

Усі оперативні новини Запоріжжя сьогодні ви знайдете у відповідному розділі на нашому сайті.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів