Окупанти масовано обстріляли Степногірськ: постраждали двоє поліцейських

Окупанти продовжують порушувати всі закони та звичаї ведення бойових дій і наслідки ворожих обстрілів у прифронтових регіонах це доводять.

Про наслідки масованої атаки на об’єкти цивільної інфраструктури у Степногірську повідомила Запорізька обласна прокуратура, передає Запоріжжя 24.

Так, від вибухової хвилі поранення різного ступеню важкості отримали працівниця селищної ради та двоє співробітників поліції. Наразі трьом потерпілим надають необхідну медичну допомогу.

Рекомендуємо

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Управління СБУ в Запорізькій області.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів