Мешканці тимчасово окупованого Бердянську скаржаться на нестерпний запах, який виник через те, що російська армія масово спалює своїх солдатів, аби приховати бойові втрати.
Про це йдеться у повідомленні місцевого телеграм-каналу «Моє Запоріжжя», передає Запоріжжя24.
Бердянці зазначають, що через трупний сморід вночі неможливо спати, адже у місті цілодобово працює крематорій.
«У місті стоїть страшенний сморід, чуємо запах паленого волосся. Вітер дме зі сторони аеродрому», – розповідають місцеві.
Нагадаємо, що росіяни захопили Бердянськ з 28 лютого 2022 року. Наразі запорізьке місто досі перебуває в окупації ворога.
Читайте також: Бійці Збройних Сил України успішно наступають у Бердянському напрямку: яка ситуація на фронті.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




