Ввечері 17 листопада в обласному центрі пролунала повітряна тривога, після чого запоріжці почули потужні вибухи: окупанти випустили 8 безпілотників типу «Shahed»: наша протиповітряна оборона збила 4 з них.
Сьогодні прес-служба обласної військової адміністрації повідомила про наслідки чергової ворожої атаки, передає Запоріжжя24.
Від падіння шахедів сталась пожежа на об’єктах інфраструктури, яку бійці ДСНС оперативно локалізували та ліквідували. Інформації щодо постраждалих серед цивільного населення, на щастя, не надходило.
В області за минулу добу було зафіксовано 155 російських ударів по прифронтових містах та селах Запорізької області. Окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру в районі:
- Запоріжжя
- Гуляйполя
- Оріхова
- Залізничного
- Новодарівки
- Малої Токмачки
- Роботиного
- Новоадріївки
- Полтавки
- Гуляйпільського
- Чарівного
- Левадного
- Білогір’я
- Новоданилівки
- Лугівського
- Верхньої Терси
- Кам’янського
- П’ятихатків
- Лук’янівського
- Степового
- Приморського
- Плавнів
- Темирівки
- Малих Щербаків
Внаслідок «шахедної» атаки росіян постраждали квартири та будинки запоріжців. За останню добу було зафіксовано 23 таких повідомлення.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




