Окупанти планують побудувати на ЗАЕС нову насосну станцію

Окупанти планують будівництво насосної станції на території Запорізької АЕС, щоб провести перезапуск енергоблоків та під’єднати їх до енергосистеми РФ.

Про плани російської влади на тимчасово окупованих територіях розповіли представники експертного ядерного центру, передає Запоріжжя 24.

Нагадаємо, що Запорізька АЕС була захоплена російською армією під час запеклих боїв за Енергодар 4 березня 2022 року, на дев’яту добу після повномасштабного вторгнення в Україну.

Рекомендуємо

Відеосюжет:

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів