Окупанти подовжили термін примусової паспортизації на ТОТ Запоріжжя до липня 2024 року

Окупанти активно готуються до виборів президента рф на ТОТ Запорізької області, тож вирішили подовжити термін примусової паспортизації населення.

Якщо раніше цю процедуру планували завершити до січня 2024 року, то зараз мова йде про липень. Про це у своєму телеграм-каналі повідомив мер Мелітополя Іван Федоров, передає Запоріжжя24.

За його словами, окупанти готують списки кандидатів на вибори від путінської терористичної політпартії «Единая Россия».

Рекомендуємо

Окрім цього, рашисти продовжують проводити примусову паспортизацію у прифронтових містечках на Запоріжжі та змушують цивільних українців відмовлятись від свого громадянства.

На вулицях, за словами Федорова, рашисти «фільтрують» людей та погрожують, якщо вони не виконуватимуть умови окупаційної влади.

Наприклад, у водіїв погрожують конфіскувати автомобіль, якщо в них не буде російського паспорту. Росіяни шантажують населення до отримання соцвиплат, ліків, адже всі ці послуги можна отримати лише за наявності паспорту рф.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів