Окупанти поцілили по Оріхову керованою авіабомбою та обстріляли 15 селищ з артилерії

Російські терористи продовжують чинити геноцид українського народу та демонструють силу своєї зброї не на полі бою, а через влучання у цивільну інфраструктуру.

Так, за минулу добу орки обстріляли територію Запорізької області 47 разів з різних видів зброї.

Незважаючи на падіння керованої авіаційної бомби в Оріхові та прильотів в інших прифронтових селищах, жертв серед цивільного населення, на щастя, немає.

Рекомендуємо

Такі дані на сьогодні публікує прес-служба Запорізької ОВА, передає Запоріжжя24.

Найбільше під приціл ворожого вогню потрапили Оріхів, Червоне, Новодарівка та Темирівка, Гуляйполе, Залізничне, Преображенка, Степногірськ.

До рятувальних служб надійшло щонайменше 24 повідомлення про руйнування житлових будинків, господарчих споруд та іншого майна запоріжців.

Нагадаємо, що Збройні Сили України продовжують успішні контрнаступальні дії у Запорізькому напрямку. Нещодавно з візитом в області побував і Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів