Зараз ворог діє малими групами, ховаючись у підвалах Степногірська, що значно ускладнює їхню ліквідацію нашими захисниками. Найбільша небезпека полягає у виході окупантів до річки Конка, адже звідти вони зможуть накривати вогнем Кушугум та Балабине.
Як зазначає військовий оглядач Богдан Мирошников, використання систем «Торнадо-С» з нових позицій дозволить ворогу діставати до будь-якої точки обласного центру.
Усі оперативні новини Запоріжжя сьогодні ви знайдете у відповідному розділі нашого сайту.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




