Окупанти вдарили по приватному будинку: є постраждалі

Жителі обласного центру та приміських територій продовжують перебувати під ворожим вогнем, який руйнує цивільні будинки та травмує літніх людей.

Внаслідок ворожого обстрілу значних руйнувань зазнав житловий сектор. На місці влучання в один із приватних будинків наразі оперативно працюють усі екстрені служби та рятувальники, які ліквідовують наслідки атаки. Медики надають усю необхідну допомогу постраждалій 73-річній жінці, яка дістала поранення через цей обстріл.

Про це повідомляє очільник Запорізької ОВА Іван Федоров у своєму офіційному телеграм-каналі. Оскільки в регіоні все ще триває повітряна тривога, посадовець наполегливо закликає всіх мешканців не залишати укриттів та перебувати у безпечних місцях до відбою.

Наразі повна інформація про масштаб руйнувань та стан постраждалої уточнюється. Влада нагадує про необхідність суворого дотримання правил безпеки під час ворожих нальотів.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів