Окупанти завдали понад 150 ударів по Запорізькій області: постраждали 2 людини

За останню добу російські окупанти обстріляли територію Запорізької області 153 рази, внаслідок чого травми отримали двоє цивільних громадян.

Про оперативну ситуацію на лінії розмежування повідомив керівник Запорізької ОВА Юрій Малашко, передає Запоріжжя24.

Також від запоріжців надійшло 13 повідомлень про руйнування їхнього житла, об’єктів інфраструктури, господарчих споруд та іншого майна.

Рекомендуємо

Від ворожих артилерійських обстрілів поранення отримали 40-річний житель Малої Токмачки та 33-річний житель Преображенки. Обох чоловіків госпіталізували до лікарень для надання допомоги.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів