П’яний житель Запоріжжя розмахував ножем в супермаркеті

У Запоріжжі нещодавно сталася ситуація, яка могла б налякати будь-кого. У супермаркеті 44-річний чоловік, який був п’яний, почав погрожувати людям ножем.

Своєю неадекватною поведінкою він налякав не тільки відвідувачів, але й працівників. На щастя, все тривало не довго. Як тільки спрацювала тривожна кнопка, на місце швидко приїхала поліція.

Чоловік, побачивши їх, спробував втекти, але поліцейські були дуже швидкі. Його затримали, і тепер він дасть пояснення, чому так вчинив.

Рекомендуємо

Це добре, що в магазині була тривожна кнопка. Вона реально допомогла в небезпечній ситуації. Тому якщо ви помітили щось дивне, не бійтеся її натискати.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів