Після обстрілу Запоріжжя 16 людей досі перебувають в лікарнях

Після чергової жахливої ночі у Запоріжжі — лікарні працюють без відпочинку. 16 людей досі залишаються під їхнім цілодобовим наглядом. Стан двох із них — тяжкий.

Це чоловіки, які найбільше постраждали під час атаки російських “шахедів” у ніч з 1 на 2 травня. Про це повідомила прес-служба ОВА. Усього після того прильоту до медиків звернулося 34 людини.

Уявіть, 34 постраждалих тільки за одну ніч. Серед них — не військові, а звичайні цивільні, які просто опинилися не в тому місці і не в той час. Інші 14 пацієнтів — у стані середньої тяжкості, їм надають всю необхідну допомогу.

Рекомендуємо

Також сьогодні вранці стало відомо, що російські терористи скинули на прифронтове місто Оріхів вісім авіабомб. Внаслідок ударів зруйновані житлові будинки. Попередньо відомо про двох поранених людей.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів