Всі вже відчули, що осінь остаточно “взяла курс” на Запоріжжя. Останні прогнози синоптиків такі, що варто готувати теплі речі й парасольки, бо вже найближчими днями буде справжній погодний апокаліпсис.
Понеділок у нас пройде спокійно, без дощів до ночі, але ближче до півночі хмарна завіса прорветься дощем. Вівторок обіцяє бути мокрим від самого ранку: не чекайте сонця — буде дощ і прохолода, +10…+13 градусів.
Середа — хмарна й сирувата, +8…+12, невеликий дощ теж можливий. Четвер принесе тумани, але буде трохи тепліше — вдень до +14, а от ніч прогнозують холодну, близько +7.
Але є й гарна новина: вихідні можуть стати теплими й сонячними. Передають +17…+18 градусів вдень і +9…+10 вночі. І саме тоді можна нарешті вийти на прогулянку без парасолі.
За народними прикметами, якщо на початку осені часто йде дощ — зима буде м’якою, але довгою. Отже, запасайтеся теплими речами, бо в нашому місті довго дощитиме.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




