У Запоріжжі продовжує триматись морозна погода: комунальники активно прибирають засніжені дороги, посипають їх антиожеледною сумішшю, а також спилюють дерева, які впали.
На сьогоднішній день їх нараховується 65 одиниць. Саме така кількість дерев була повалена внаслідок негоди та сильного вітру.
Про хід виконаних робіт по місту відзвітував секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв, передає Запоріжжя24.
В першу чергу фахівці прибирають дерева, які блокують автошляхи. Наразі опрацьовано вже 40 таких викликів. Нагадаємо, що десятки населених пунктів у Запорізькому регіоні були знеструмлені внаслідок погіршення погодних умов.
Минулої доби без електрики залишались більше 16 тисяч споживачів. Наразі спеціалісти змогли заживити лише частину будинків. Аварійно-рятувальні роботи тривають.
Фото:




Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




