У неділю, 1 вересня, у Запоріжжі та Запорізькій області протягом доби діятимуть графіки погодинних відключень світла.
Як зазначили в обленерго, відключення проводитиметься за чергами. Протягом дня планується відключення однієї черги споживачів, а в період з 17:00 до 22:00 — одночасно дві черги, передає Запоріжжя 24.
Для мешканців області це означає, що світло буде відключатися відповідно до визначеного розкладу.
Рекомендуємо
1 вересня вимикатимуться наступні черги:


Перевірити перелік адрес у черзі можна за посиланням.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




