Відсьогодні екіпажі патрульної поліції посилено перевірятимуть громадський транспорт у Запорізькому регіоні та виписуватимуть протоколи про наявні порушення.
Відповідну інформацію опублікувала прес—служба обласного управління поліції, передає Запоріжжя 24.
Як зазначили у правовому відомстві, рейди проводитимуть на кінцевих міських зупинках транспорту. Такі дії поліції необхідні для:
- належного контролю за організацією пасажирських перевезень;
- попередження аварійних ситуацій на автобусних маршрутах;
- покращення надання послуг з перевезення пасажирів.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




