В рамках розслідування щодо привласнення 138 млн грн, виділених на потреби армії, слідчі здійснили 70 обшуків та повідомили про підозру 30 службовцям по всій Україні.
За інформацією Офісу Генпрокурора, до розкрадання коштів причетні співробітники квартирно-експлуатаційних підрозділів разом з представниками комерційних структур з багатьох регіонів країни, передає Запоріжжя 24.
Також були викриті окремі службовці у недбалому виконанні службових обов’язків та незаконному збагаченні.
Фігуранти діяли на території Харкова, Миколаївської, Дніпропетровської областей, Кропивницького, Чернігова, Львова, Івано-Франківської області, Житомирської, Волинської та Луганської областей.
Звинувачення стосуються розтрати та привласнення коштів через закупівлі за завищеними цінами на паливну деревину, електроенергію, природний газ, меблі для армії, а також під час будівельних робіт на об’єктах військової інфраструктури.
Окрім цього, службовців звинувачують у зловживанні службовим становищем, недбалості у військовій службі та організації злочинних угруповань. Наразі тривають слідчі дії та вирішується питання про обрання запобіжних заходів для підозрюваних.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




