Через ремонтні роботи рух на Дніпровській ГЕС буде обмежено. Це триватиме до 18 жовтня, з 9:00 до 17:00.
Об’їжджати можна через Арковий міст на Хортиці або через нові мости і міст Преображенського.
Відповідне попередження опублікувала прес-служба патрульної поліції, передає Запоріжжя 24. Обов’язково врахуйте дане оголошення, коли плануватимете поїздки.
Рекомендуємо
Довідково: 31 жовтня 2022 року російські війська під час масової атаки на енергетику України вдарили по ДніпроГЕС. Тоді ворожа ракета влучила в електричну підстанцію Дніпровської ГЕС.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




