У Запоріжжі вже готуються до поминальних днів — місто приводить цвинтарі до ладу. Як завжди навесні, комунальники активізуються: з 1 квітня і до 25 травня на кладовищах щодня вивозять сміття.
А ще — з 15 по 20 квітня планують підвезти воду. Це дуже зручно, особливо для тих, хто приїжджає прибрати могилки рідних. Також цього року обіцяють встановити біотуалети.
Так, не завжди на кладовищах є найкращі умови, але принаймні потроху щось змінюється. Медики й поліція чергуватимуть біля цвинтарів 26–27 квітня, аби все проходило спокійно та без надзвичайних ситуацій.
А от що точно не порадує — так це те, що додатковий транспорт до кладовищ вирішили не запускати. Тож доведеться планувати поїздки самостійно, або просити знайомих підкинути.
Автобусів не буде — майте на увазі. КП «Запорізька ритуальна служба» вже має до 18 квітня привести до ладу 12 кладовищ. Тож, якщо ви плануєте відвідати могили рідних у ці дні — краще заздалегідь перевірте, як доїхати і що взяти з собою.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




