Понад 1000 осель запоріжців знеструмило через негоду – енергетики працюють в авральному режимі

Сильні пориви вітру стали причиною перебоїв з електропостачанням у Запорізькому районі. Про це повідомила прес-служба «Запоріжжяобленерго», яка наразі активно працює над відновленням енергоресурсів, передає Запоріжжя24.

Напередодні в області було оголошено перший рівень небезпеки, адже Україну накрив холодний циклон, який приніс заморозки та шквальний вітер.

У зв’язку з буревієм на Запоріжжі знеструмило 1015 будинків у 14-ти населених пунктах. Наразі енергетики працюють над відновленням електропостачання в цілодобовому режимі.

Рекомендуємо

У зв’язку з погіршенням погодних умов мешканців обласного центру та сіл просять дотримуватись елементарних правил безпеки як у громадських місцях, так і вдома.

Якщо ви помічаєте посилення вітру, щільно зачиніть всі вікна та двері у будинку, не стійте поблизу електричних опор, придорожніх стовпів, дерев, рекламних щитів.

Перечекати негоду в автомобілі чи громадському транспорті – це теж небезпечна ідея. У разі сильного буревію рекомендується перебувати вдома або у найближчому укритті.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів