Впродовж останньої доби енергетики Запорізькій області відновили електропостачання для 465 споживачів, які залишилися без світла через російські обстріли.
Про це йдеться в повідомленні ПАТ “Запоріжжяобленерго”, передає Запоріжжя 24.
Зокрема, енергетики відновили подачу електрики до 465 будинків у прифронтових населених пунктах, які були знеструмлені через ворожі атаки.
Рекомендуємо
Наразі, станом на сьогоднішній ранок, без електропостачання досі залишаються понад 3700 запорізьких споживачів.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




