Демонтаж двох об’єктів торгівлі відбувся на перехресті проспекту Соборного та проспекту Металургів. Комунальні служби провели примусове знесення споруд через відсутність дозвільних документів у власників.
Як повідомили у Департаменті муніципального управління міськради 11 травня, ці кіоски були встановлені незаконно. Власники сусідніх тимчасових споруд погодилися самостійно провести демонтаж у найближчий час, не чекаючи примусових заходів.
Роботи з очищення центральної частини міста від самовільних забудов триватимуть і надалі. Влада закликає підприємців дотримуватися правил благоустрою та оформлювати діяльність згідно з чинним законодавством.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




