Питна вода в селищі Кушугум не відповідає санітарним нормам

В смт. Кушугум зафіксовано, що якість питної води не відповідає санітарно-хімічним показникам. Про це стало відомо після проведення лабораторних аналізів проб води.

Фахівці обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ виявили у питній воді відхилення від норми, передає Запоріжжя 24.

Перевірки проводили в місцях водозаборів та водопровідних систем. Загалом за останню добу дослідили 9 зразків води.

Рекомендуємо

В одній пробі, взятій у селищі Кушугум за адресою вул. Партизанська/Зоряна, 65/1-а, зафіксували підвищений вміст тригалогенметанів.

Довідково: тригалогенметани (ТГМ) — це сполуки, які можуть утворюватися у воді в результаті хлорування (дезінфекції). Якщо виявлено перевищення нормативів тригалогенметанів у питній воді, важливо вжити заходів, зокрема, додаткове очищення води.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів