Запоріжжя знову під ударом ворога. У вівторок, 10 грудня, російські терористи завдали ракетного удару по центру міста. На жаль, ця атака стала фатальною для семи людей.
Ще 22 людини отримали поранення різного ступеню важкості. Рятувальники вже майже добу розбирають завали, працюють цілодобово, адже під уламками досі можуть бути люди.
Постраждали 20 житлових будинків і три нежитлові будівлі, а також приватна клініка, куди влучив російський снаряд. На місці трагедії працює понад 160 людей і 50 одиниць техніки.
Сьогодні, 11 грудня, в Запорізькій області оголошено День жалоби. Сьогодні кожен із нас переживає цю біль разом із Запоріжжям. Тримаймося разом. І пам’ятаймо про тих, хто вже не з нами.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




