Російські ракетні удари по Запоріжжю не призвели до відключення електроенергії у місті, однак у зв’язку з технологічними порушеннями було знеструмлено 2500 споживачів.
Про це йдеться в повідомленні АТ “Запоріжжяобленерго”, передає Запоріжжя 24.
За за даними відомства, у будинках, де вранці зникло світло через технічні несправності, послуги електропостачання поновили оперативно – впродовж години.
Рекомендуємо
Загалом у Запорізькій області, внаслідок регулярних російських обстрілів, без електроенергії залишаються близько 3700 абонентів.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




