Ракетні удари по Запоріжжю не спричинили відключень світла – обленерго

Російські ракетні удари по Запоріжжю не призвели до відключення електроенергії у місті, однак у зв’язку з технологічними порушеннями було знеструмлено 2500 споживачів. 

Про це йдеться в повідомленні АТ “Запоріжжяобленерго”, передає Запоріжжя 24. 

За за даними відомства, у будинках, де вранці зникло світло через технічні несправності, послуги електропостачання поновили оперативно – впродовж години.

Рекомендуємо

Загалом у Запорізькій області, внаслідок регулярних російських обстрілів, без електроенергії залишаються близько 3700 абонентів.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів