Регіна Харченко розповіла, на що скаржились запоріжці під час прийому

Гаряча лінія дійсно була “гарячою” — телефони у Регіни Харченко не змовкали. Секретарка Запорізької міськради 8 квітня приймала дзвінки особисто, слухала, відповідала, занотовувала.

А сьогодні розповіла, що найбільше турбує запоріжців. І, чесно — нічого дивного. Бо скаржилися переважно на те, з чим стикаємося щодня.

Перше місце — благоустрій. Люди просили навести лад після ремонтів, питали, коли ж нарешті приведуть до ладу парк «Придніпровський», жалілися на зарості комишу просто у дворі в Дніпровському районі.

Рекомендуємо

Друге — керуючі компанії. Тут, здається, біль майже у кожного: щось не працює, щось обіцяли, а не зробили. Третє — ліфти. Ну як же без цього? То не працює, то працює з перебоями.

Регіна зізнається — це все стандартні, але важливі речі, які впливають на наш щоденний комфорт. А от один дзвінок її навіть здивував: хтось поцікавився поїздкою в Бельфор — французьке місто-побратим Запоріжжя.

Такий собі привіт з-за кордону. До речі, пані Харченко телефоном трохи розповіла про перші домовленості з французами — у сфері освіти, культури та інфраструктури.

І це чудово. Бо хочеться, щоб у нашому місті був не тільки комиш у дворі, а ще й європейські перспективи.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів