Росія знову націлилася на Запоріжжя. Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський розповів, що ворог перекидає війська з Сумщини, після того як там зазнав поразки, і готується до масштабного наступу на наші землі.
Сирський пояснює: зараз окупанти концентрують сили на двох напрямках — Покровському та Запорізькому. На Запоріжжі поки що дії не дуже активні, але це тимчасово.
Росіяни готують потужний удар, який планували ще минулого року, але їхні плани були зірвані під час Курської операції.
На Сумщині ворог не досяг успіху, навіть за участі найсильніших частин. Тепер вони перекидають сили на Запоріжжя, бо розуміють, що Сумський напрямок безперспективний.
Мета у росіян очевидна — прорвати нашу оборону та просунутися вглиб області. Як каже Сирський, ціль номер один для окупантів — вся Запорізька область.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




