Окупанти почали активніше перекидати війська через Маріуполь у напрямку Запоріжжя, зокрема в бік Бердянська. Про це стало відомо з повідомлення радника мера Маріуполя Петра Андрющенка.
Він зазначив, що через місто пройшло не менше 20 різних вантажівок з військовими. У місті також стало більше російських солдатів, які тепер часто з’являються в магазинах та на ринках.
За зовнішнім виглядом це підрозділи, які повернулися з передової для відпочинку та ротації. Вони мають позначку у вигляді V у квадраті.
Крім того, у Маріуполі активісти помітили збільшення підрозділів «росгвардії». Це може свідчити про підготовку міста до нових чисток з боку окупантів.
Читайте також: РФ готує великий наступ на Запоріжжя: військові розповіли, чи дійсно це правда.



Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




