Росіяни тихцем закінчили будівництво об’їзної дороги навколо Маріуполя. Про це в своєму телеграм-каналі повідомив керівник Центру вивчення окупації Петро Андрющенко.
За його словами, тепер Кремль має ще один шлях, аби швидше перекидати техніку, боєприпаси й особовий склад на південний фронт, зокрема у бік Запоріжжя та Оріхова.
Все робилося без галасу, без камер і без гучних заяв — бо такі проєкти ніколи не будують для людей.
Їх прокладають для танків, вантажівок і колон військових, щоб скоротити час доставки і перетворити місто на зручний хаб для нових наступів.
Наразі окупанти продовжують просуватись по території Запорізької області, там тривають важкі бої. Наші захисники роблять все можливе, аби стримати ворога.


Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




