РФ завдала другий потужний авіаудар по Запоріжжю: є жертви (фото, відео)

Запоріжжя знову прокинулося від вибухів. Спочатку близько опівночі двічі було чутно гучні удари, а вже згодом місто накрило новою хвилею атак. Росіяни працювали жорстко: запустили щонайменше шість фугасних авіабомб.

Через це виникли пожежі у приватному секторі та на території підприємств, зруйновані будинки й вибиті шибки у навколишніх домівках. Другу ніч поспіль місто тримають у терорі, зауважують в ОВА.

Під завалами приватного будинку рятувальники знайшли тіло загиблого 49-річного чоловіка. У приватній забудові займалася пожежа, промислові райони також горіли.

Рекомендуємо

Людей евакуювали, але для когось ця ніч, на жаль, стала останньою. Про загибель однієї людини також повідомив очільник області Іван Федоров.

Екоінспекція вже зафіксувала ще один наслідок — зруйновані будівлі розсипали купу сміття і відходів на землю. Забруднено понад пів тисячі квадратних метрів ґрунту. І все це — просто серед житлового району, серед звичайних людей.

Слідчі відкрили справу за статтею про воєнний злочин. Але, якщо чесно, навіть без офіційних формулювань усе й так очевидно: це черговий терор проти мирного міста. Запоріжжя продовжує бути мішенню для ворога.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів