У ніч із 22 на 23 січня під час російського обстрілу енергетичного об’єкта в Запоріжжі постраждали двоє працівників “Запоріжжяобленерго”.
В цей момент вони ліквідовували наслідки попередніх пошкоджень, коли об’єкт знову атакували дронами.
Як повідомила прес-служба компанії, більшість ремонтної бригади встигли сховатися, але двоє енергетиків отримали поранення уламками скла.
Постраждалих оперативно госпіталізували. На щастя, їхньому життю зараз нічого не загрожує. Це далеко не єдина трагедія тієї ночі.
Внаслідок масованої атаки дронами та ракетами пошкоджені енергетичні, соціальні об’єкти, багатоквартирні будинки, а також будинок культури.
46 людей отримали поранення, серед них – двомісячне немовля. 47-річний чоловік загинув. Енергетики продовжують ліквідацію наслідків обстрілів, незважаючи на небезпеку.
Варто зазначити, що ці люди – справжні герої, які працюють навіть під обстрілами, щоб повернути світло нашим людям.


Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




