На фронті тривають запеклі бої: росіяни змогли трохи просунутися на Запоріжжі. За даними аналітиків DeepState, окупанти закріпилися біля Малої Токмачки в Оріхівському районі.
Це саме той напрямок, де вже кілька місяців тривають жорсткі бої. Генштаб ЗСУ також дав оновлення: лише від початку цієї доби відбулось 54 бойові зіткнення по всій лінії фронту. І це ще не межа.
Ситуація на різних напрямках наразі така: На Північно-Слобожанському ворог сипле авіаударами та артилерією, навіть застосував керовані авіабомби.
На Куп’янському та Лиманському теж постійні штурми, але наші тримаються. Під Сіверськом, Краматорськом і Торецьком тривають жорсткі бої, атаки відбивають одна за одною.
Найгарячіше зараз на Покровському напрямку — там ворог спробував прорватися аж 17 разів за добу! Сили оборони зупинили більшість атак, але сутички тривають.
На півдні, крім Малої Токмачки, окупанти били авіацією по Степногірську та Козацькому. Загалом ворог кидає максимум сил, але ЗСУ працюють, як можуть. Осінь 2025 року обіцяє бути надважкою.

Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




