Сьогоднішній ранок для Запоріжжя знову минув під звуки вибухів і запах диму в повітрі. У ніч на 16 вересня росіяни масовано атакували місто та область і наслідки страшні.
Відомо про двох загиблих і 14 поранених, серед них двоє дітей. За словами очільника області Івана Федорова, ворог щонайменше 10 разів ударив по обласному центру, попередньо з РСЗВ «Торнадо-С».
Найбільше постраждали Комунарський і Шевченківський райони. Пошкоджено 10 багатоповерхівок, 12 приватних будинків, кілька нежитлових споруд — деякі будівлі загорілися просто вночі, коли всі спали.
ДСНС повідомляє, що вогонь охопив три житлові будинки площею 350 квадратів, дві вантажівки на стоянці та станцію техобслуговування на 600 квадратів. З пізньої ночі рятувальники та комунальні служби без зупину працюють на місцях.
Ми ще не встигли оговтатись від серпневих ударів, а місто знову в руїнах — і знову доводиться збирати його по шматочках. Атаки були не тільки по місту. За добу ворог загалом завдав 540 ударів по 16 населених пунктах області.
Зафіксовано 134 пошкоджені об’єкти — житлові будинки, підприємства, машини, електрообладнання. Стільки болю, і водночас стільки сили в людях, які, попри все, продовжують тримати життя на плаву.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




