Російські війська завдали чергового удару по магістральній підстанції, що призвело до відключення однієї з ліній живлення окупованої Запорізької атомної електростанції. Станція знову опинилася під загрозою повного блекауту.
Як повідомляє прес-служба Міністерства енергетики України, передає “Запоріжжя 24”, ситуація на АЕС залишається критичною.
«Росія продовжує терористичні дії, створюючи небезпеку для Запорізької АЕС. Вимагаємо негайного виконання резолюції МАГАТЕ та повернення станції під український контроль. Лише так можна забезпечити її безпечну експлуатацію», — наголосив міністр енергетики Герман Галущенко.
Наразі енергетики докладають усіх зусиль, щоб ліквідувати наслідки обстрілу та якомога швидше відновити живлення на станції.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




